حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ ساعت ×
پ
پ

مدرسه علمیه آیت الله بهجت)ره( قم در سال ۱۳۸۴ با عنایت برخی از فضلا و شاگردان درس حضرت آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی یزدی)دام ظله( و با هدایت و رهبری حضرت حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا ترابی)دامت برکاته( و همکاری فضلایی چون حضرت آیت الله مهدی طائب)دامت برکاته( و حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا رمضانی گیلانی)دامت برکاته( با رویکرد جذب دانش آموز نخبه و زمینه ساز برای تربیت نیروهای تمدن ساز در سه حوزه ۱ – نظریه پردازی دینی )فقاهت( ۲ – پالایش و اعتلای معنوی)اخلاق وعرفان( ۳ – کارآمدی اجتماعی)مدیر و انقلابی( و در یک کلام تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی آغاز به کار نمود.
در راستای همین دغدغه های اولیه در کنار علمآموزی و اخلاق، تربیت مبلغ برای ورود در عرصه داخلی و بین المللی از رسالتهای این مدرسه تعریف گردیده است.
برای رسیدن به این هدف، گام اول؛ آموزش مهارتهای تبلیغی در ۱۵ سرفصل )که به تأیید هیئت اندیشهورز مدرسه – متشکل از جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم هستند – رسیده است( طراحی گردید، که در یک دورهی ۴۵ روزه (از ابتدای تیر ماه لغایت ۱۵ مرداد ماه در قم) ادامه خواهد داشت.

طلاب پایه پنجم این مدرسه شریفه، ضمن آموزش مهارتها، به تبلیغ میدانی دانش آموزی میپردازند و ضمن آموزش و کارورزی و استفاده از تجارب مبلغین استانی و کشوری به فعالیتهای تبلیغ اقتضایی نیز خواهند پرداخت. همچنین به منظور آشنایی با فضا و منطقهی تبلیغ، بومگردی و آشنایی با منطقه تبیلغ نیز در برنامه طلاب محترم قرار خواهد داشت.

در ادامه گزارشی تصویری مختصر از برنامه های اردو رامی بینید.

زیارت دسته جمعی
جلسه توجیهی اردو با حضور معاونت تهذیب
کلاس روض بیان احکام استاد عباسی
کلاس سواد رسانه ای استاد شریفی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.